Національний Києво-Печерський
історико-культурний заповідник
Адреса:  01015, м.Київ, вул.Лаврська, 9
працюємо без вихідних
з 9-00 до 18-00,
каси з 9-00 до 17-45
Контактні телефони:
- екскурсійне бюро:+380 44 406 63 75
- відділ документообігу: +380 44 406 63 08
Електронна пошта:

АНОНС. 6–7 грудня 2018 р.: ХХІІІ Міжнародна наукова конференція “Могилянські читання: Дослідження сакральних пам’яток України”

Запрошуємо Вас взяти участь у ХХІІІ Міжнародній науковій конференції “Могилянські читання: Дослідження сакральних пам’яток України, що відбудуться 6–7 грудня 2018 р.

День української писемності та мови і Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада – день вшанування пам’яті прп. Нестора Літописця. У цей день в Україні відзначають День української писемності та мови і Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник традиційно долучився до урочистих заходів.

Міжнародний семінар

Міжнародний семінар/мережевої зустрічі керівників об’єктів всесвітньої спадщини на тему «Жива релігійна спадщина всесвітнього значення: спільне управління та стале використання» проходив в онлайн режимі

Урочисте відкриття міжнародного семінару/мережевої зустрічі керівників об’єктів всесвітньої спадщини “Жива релігійна спадщина всесвітнього значення: спільне управління та стале використання”

31 жовтня 2018 року у ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» відбулось урочисте відкриття міжнародного семінару/мережевої зустрічі керівників об’єктів всесвітньої спадщини «Жива релігійна спадщина всесвітнього значення: спільне управління та стале використання».

Міжнародна науково-практична конференція «Методи реставрації пам’яток історії і культури в складних інженерно-геологічних та сейсмічних умовах».

25-26 жовтня 2018 року у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Методи реставрації пам’яток історії і культури в складних інженерно-геологічних та сейсмічних умовах».

Сторінки