Учні-учасники Турніру Клубу активних знавців вшанували Т.Г.Шевченка

10 березня 2017 року у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику пройшов Турнір Клубу активних знавців. Турнір було присвячено життю та творчості Т.Г. Шевченка. З Києво-Печерською лаврою Кобзаря пов’язувала особлива атмосфера натхнення. Тарас Шевченко працював у Києво-Печерській лаврі протягом кількох тижнів, проте враження від перебування на святій лаврській землі вплинули на подальшу мистецьку роботу генія.

У культурно-просвітницькому заході взяли участь взяли участь учні 8-х класів шкіл № 89, 90 та 109 Печерського району м. Києва. 

Метою турнірів є розвиток інтелектуальних здібностей та творчого потенціалу учнівської та студентської молоді; виховання у них любові до рідної землі, її історії, збереження історичної пам’яті.

Для дітей змагання стали багатовимірною пізнавальною пригодою. Питання та завдання, які пропонував ведучий – начальник відділу музейно-освітньої роботи Заповідника Олег Топилко, – дозволили учасникам перевірити свої знання про Шевченка-художника, Шевченка-поета, Шевченка-людину з непростою та непересічною біографією.

По завершенню Турніру учні вшанували пам'ять Т.Г. Шевченка біля пам’ятного знаку, встановленого у 2014 році на місці, де була створена сепія «Церква всіх святих у Києво-Печерській лаврі» (1846).

Тематичні презентаційні матеріали для проведення заходу надала Державна агенція промоції культури України.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon