Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник взяв участь у туристичному фестивалі «Запоріжжя – місце щастя»

12-13 травня  2018 року відділ музейно-освітньої роботи взяв активну участь у туристичному фестивалі «Запоріжжя – місце щастя». Під час фестивалю для учасників та гостей заходу презентовано  друковані матеріали про діяльність Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, як одного з найбільших музейних центрів України, в тому числі пам’ятки архітектури та печерні комплекси заповідника,  заходи музейного дозвілля для дітей та дорослих, іншу літературу.

Учасників фестивалю та гостей заходу  привітали заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, заступник міського голови Анатолій Пустоваров, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко та президент Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані.  

Виступаючі  відзначали, що такі фестивалі – це сьогодні важливий спосіб обміну інформацією про музейну, туристичну структуру України, її популяризацію, розвиток, залучення все більшої кількості туристів до об’єктів культурної спадщини.

Особливий інтерес у колег  викликав буклет «Музейне дозвілля для дітей та дорослих», де розміщено інформацію про цікаві, інтерактивні, тематичні екскурсії, театралізовані заходи. Популярністю серед дітей та дорослих, потенційних відвідувачів музеїв, а також музейних працівників користувалася розмальовка «Павич» з інформативною довідкою на звороті про наш заклад. Увагу присутніх на заході наукових співробітників музеїв України привернула представлена інформативно-довідкова література, збірники науково-практичних конференцій, зокрема «Музейна педагогіка – проблеми, сьогодення, перспективи».

Оскільки фестиваль зібрав учасників із багатьох областей України, серед них найбільш активні із  Запорізької, Кіровоградської, Полтавської,  Харківської, корисним став обмін досвідом щодо шляхів популяризації музейної справи, зразків створення друкованої рекламної продукції. Таке спілкування додає можливостей отримати нові знання, вивчити і використовувати позитивний досвід колег, бути в сучасному просторі розвитку музейної справи.

По закінченні заходів отримано Диплом учасника (Києво-Печерського історико-культурного заповідника)  фестивалю.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon