Доброчинна акція «Святий Миколай єднає»

13 грудня 2017 року в Резиденції святого Миколая, що розташована у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, відбувся захід, присвячений доброчинній акції «Святий Миколай єднає».

Резиденція святого Миколая спільно з Печерською районною державною адміністрацією в місті Києві, Благодійним фондом «Сприяння та розвитку» передали подарунки для дітей міста Красногорівки.

Долучилися до доброчинної акції первинні профспілки Заповідника на чолі з Овчаром А. В. і   Можаровською Т. М. , а також співробітники  нашого музейного закладу.

 Спільними зусиллями для  дітей було придбано тенісний стіл з відповідним інвентарем, цукерки, іграшки, розвиваючі ігри, конструктори, кольорові олівці, фломастери, канцтовари для творчості (кольоровий папір, картон, альбоми для малювання, фарби), м’ячі тощо.

Доброчинна акція триває з 1 грудня, з часу відкриття Резиденції святого Миколая у Великій лаврській дзвіниці. Звернення до Чудотворця дітей зі шкіл міста Красногорівки Донецької області не залишилися без уваги. Із п’яти шкіл міста  три  постраждали від обстрілів, тож діти навчаються у переповнених двох школах, що уціліли. Працює музична школа, хоч її будівля також частково пошкоджена. Але війна не забрала у дітей мрії,  для здійснення яких потрібна наша підтримка.

Усі небайдужі приєднуються до доброчинної акції «Святий Миколай єднає» і допомагають маленьким красногірчанам відчути свято!

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon