Привітання Генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомира Михайлини з Міжнародним днем музеїв!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем музеїв!

Цьогорічний Міжнародний день музеїв присвячено темі «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване» («Museums and contested histories: Saying the unspeakable in museums»).

Історичні дослідження минулого ґрунтуються, передусім, на фактах та конкретних джерелах, які не залишають місця для хибних інтерпретацій та вигаданих контекстів. Завдання музейників України полягає у детальному опрацюванні колекцій та їх оприлюдненні задля збереження та утвердження вічних духовних цінностей серед сучасників і прийдешніх поколінь. Врахування багатовекторності тем є необхідною передумовою успішних музейних проектів.

Державний музейний фонд України це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім, і саме працівники музеїв щоденно відкривають це багатство людям. У ці складні для нашої країни часи українські музейники мають об’єднати свої зусилля задля збереження національної культурної спадщини.

Переконаний, що Ваш високий професіоналізм, самовідданість, подвижництво і надалі сприятимуть розвитку духовності, підвищенню рівня освіченості громадян нашої держави.

Щиро бажаю Вам невичерпної енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, здоров'я і щастя!

 

Генеральний директор

Національного Києво-Печерського

історико-культурного заповідника

Любомир Михайлина

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon