1 червня – Міжнародний день захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику була підготовлена інтерактивна культурно-освітня програма для школярів.

У заходах взяли участь учні початкових класів загальноосвітніх шкіл № 78, № 181 ім. І. Кудрі, № 94 «Еллада» та гімназії № 109 ім. Т. Шевченка, які зараз відпочивають у літньому пришкільному дитячому таборі «Сонечко» Печерського району м. Києва.

Школярам була проведена цікава екскурсія по Національному Києво-Печерському заповіднику, під час якої вони ознайомилися з історією Києво-Печерської лаври та оглянули архітектурні пам’ятки музейного комплексу.

Cпівробітники відділу музейно-освітньої роботи заповідника провели дітей по розважальному та пізнавальному лабіринту «Лаврських пригод». Зокрема, розв’язуючи квестові завдання, школярі вчилися розпізнавати лікарські рослини. Діти отримали велике задоволення від інтерактивного дозвілля та відвідин заповідника.

Довідкова інформація: Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon