Розпочалася «Місія Святого Миколая»

У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику проходить «Місія святого Миколая», метою якої є сприяння тому, аби діти отримали свято і подарунки!

18 грудня 2017 року ГО «Культура України» розпочала «Місію святого Миколая», що шириться від Великої лаврської дзвіниці, де перебуває Резиденція святого Миколая, на Схід України. За словами Оксани Гайдук, керівника ГО «Культура України»: «Місія святого Миколая» поєднала в собі мистецтво і творчість обдарованих дітей, які несуть культуру добра і миру. Ми сподіваємося, що подаруємо дітям, які мешкають близько зони проведення  АТО, частинку тепла й свята, які надзвичайно важливі в цей особливо складний час у нашій країні!».

Благодійний творчий захід «Із Великої лаврської дзвіниці на Схід України» відбувся у святкове надвечір’я напередодні Дня cвятого Миколая у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. Партнерами в організації виступили  Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, очолюваний в.о. Генерального директора Олександром Рудником, Київський палац дітей та юнацтва (директор Оксана Добровольська) та  Київський муніципальний  академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва (директор Юрій Щур).

Гостям та учасникам казкового вечора подарували яскраву мистецьку програму вихованці творчих колективів із Києва та регіонів України. Виступили  ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» київської гімназії № 9, миколаївський народний художній колектив – студія естрадного вокалу «Сузір’я». Олександр Рудник привітав присутніх: «Із задоволенням долучився до організації свята для дітей. Ми завжди підтримуємо всі добрі починання та з великою турботою і любов’ю ставимося до всіх дітей, особливо до тих, кому сьогодні потрібна більша увага та підтримка». Меценат Людмила Русаліна додала: «Бажаємо у ці чудові дні ділитися тим, чим можемо, з тими, хто цього найбільш потребує. Зараз Україна переживає важкі часи. Вважаю, що кожному, хто може допомогти, варто ділитися своєю любов’ю, увагою і подарунками. Тому і я приєдналася до цього чудового свята і від щирого серця хочу побажати всім  миру, процвітання, любові та взаємної підтримки. Давайте вчитися не тільки брати, але і давати!».

Подарунки дітям вручав святий Миколай у Великій лаврській дзвіниці.

Святкові дари ГО «Культура України» також передасть вихованцям дитячої  музичної школи м. Мирноград Донецької області, дітям кримськотатарських вимушених переселенців, комунальному закладу «Костопілський обласний ліцей-інтернат II-III ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради, а також дітям з особливими потребами, якими опікується Луганська  обласна організація інвалідів України.

__________________

Довідка: ГО «Культура України» – своєрідний сучасний культурний кластер, що генерує ідеї та розробляє власні гуманітарні проектні ініціативи в культурному просторі України. Серед основних завдань організації – актуалізація та популяризація національного культурного надбання, підтримка дитячої творчості, реалізації міжнародних проектів, формування міжнародного позитивного іміджу України.

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon