15 грудня 2017 року відкрилась ретроспективна ювілейна виставка «Живий свідок багатьох історичних подій»

15 грудня 2017 року відкрилась ретроспективна ювілейна виставка «Живий свідок багатьох історичних подій» з нагоди 160‑річчя від дня народження Павла Потоцького.

До участі у побудові виставки долучилися: Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Національний художній музей України, Національна історична бібліотека України, Інститут археології Національної академії наук України, Центральний державний історичний архів України, м. Київ, Національний музей історії України, Центральний державний архів вищих органів влади та управління України, Центральний державний архів громадських об’єднань України.

З вітальним словом до гостей  звернувся в.о. Генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника О.В. Рудник та подякував  партнерам за участь у побудові виставки.

Співробітниця Заповідника кандидат історичних наук А.С. Яненко ознайомила присутніх з експозицію, присвяченою життєвому шляху Павла Потоцького та долі його збірки.

На виставці можна оглянути  оригінальні експонати та копії маловідомих документів, що відображають основні тематичні напрямки колекції Павла Потоцького: україніка, військова тематика, зброєзнавство, бібліофільство, графіка, живопис, предмети декоративно-ужиткового мистецтва.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon