Інтерактивній музейній освіті бути: Заповідник відзначили спеціальною Подякою за участь в ІІІ Освітньому фестивалі «Арсенал ідей»

14 квітня 2017 року у Мистецькому арсеналі відбулася підсумкова зустріч з учасниками ІІІ Освітнього фестивалю «Арсенал ідей». Учасників форуму організатори відзначили Подяками. У межах зустрічі представники музейних та освітніх установ обговорили концептуальні напрямки, ідеї та зміст участі фахівців у наступному фестивалі, що відбудеться навесні 2018 року.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник долучився до участі в «Арсеналі ідей» завдяки зусиллям співробітників відділу музейно-освітньої роботи, науково-дослідного відділу історії та археології, наукового відділу координації проектних робіт та архітектурних досліджень, наукового відділу охорони та моніторингу стану нерухомих пам’яток, відділу комунікацій.   

Протягом п’яти днів роботи фестивалю маленькі та дорослі відвідувачі стенду Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника у практичний спосіб долучалися до знайомства з багатовіковою історією Києво-Печерської лаври. Гості складали спеціально створений магнітний пазл «Велика Лаврська Дзвіниця», зацікавлено шукали пару до світлин фотопроекту «Погляд крізь час», допитливо вивчали лікарські рослини, які можна було знайти у Монастирських садах та на городах, захоплено спілкувалися з начальником відділу музейно-освітньої роботи музейного комплексу Олегом Топилком в образі Івана Мазепи, талановито розмальовували павичів, уважно вчилися малювати графіку під час майстер-класів «Монотипія на склі» тощо. Для відвідувачів з особливими потребами фахівці музейного комплексу розробили макет «голосника» із Церкви Всіх Святих – керамічного глечика, який використовували для покращення акустики та полегшення конструкції будівлі.  

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon