Пам’яті співробітника Заповідника Олександра Халупського

21 лютого 2017 року на 67 році життя відійшов у вічність співробітник Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олександр Васильович Халупський.

Олександр Васильович народився 20 серпня 1950 року у м.Києві. Трудову діяльність розпочав одразу після отримання атестату про середню освіту – працював в Інституті автоматики. У 1992 – 1995 рр. був заступником директора на підприємстві «Інформсервіс».

Діяльність у музейному комплексі Олександр Халупський розпочав 1 березня 1995 року на посаді інженера сектору відеоінформації відділу експлуатації експозицій. Пізніше обіймав посади старшого наукового співробітника, завідувача фільмотекою сектору аудіо-візуальних засобів інформації. З 2010 року і до останнього дня життя був доглядачем експозицій Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Колектив Заповідника пам’ятає Олександра Васильовича як людину доброї, щедрої вдачі. Він був життєлюбом, привітним колегою, справедливим вірним другом, який протягом свого земного життя залишався надійним та порядним чоловіком.

Сьогодні ми згадуємо людину, яка 22 роки присвятила служінню музейної справи. Свої службові обов’язки Олександр Васильович виконував професійно, відповідально.

Олександр Васильович був світлою людиною, яку ми любили. Сумуємо разом з близькими та всією музейною спільнотою. Вічна пам’ять!

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon