Лист-подяка колективу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника від Антоніни Гриценко

У грудні 2016 р. на адресу «Резиденції Святого Миколая» Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника надійшов лист від 9-річного Володі з Одеської області, який привернув особливу увагу адміністрації та колективу музейного комплексу. Хлопчик-інвалід із села Грибівка Овідіопольського р-ну просив Святого Миколая здійснити його мрію – подарувати ноутбук.

Колектив Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника на чолі з Генеральним директором музейного комплексу Любомиром Михайлиною знайшов можливість допомогти Святому Миколаю втілити мрію хлопчика. 13 січня у межах культурологічного проекту «Резиденція Святого Миколая» було презентовано ноутбук, який Володя отримав вже за кілька днів.

На електронну пошту Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника надійшов лист вдячності від мами Володимира.

Доброго дня, шановні Любомире Павловичу

та весь Ваш творчий колектив!

Пише Вам листа мати Гриценка Володимира, дитини з особливими потребами, зі словами глибокої вдячності за подарунок для мого синочка – чудовий ноутбук. Низький уклін Вам, шановні добродії!

«Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає «поміж рядків» її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу» Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити всім Вам, людям, які відставивши безліч турбот і проблем, прийшли на допомогу моєму янголятку Вовчику і здійснили його давню мрію.

Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується у маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що Вовчик у повній мірі отримав цей приклад, спілкуючись з вами, доброзичливими людьми. Тож нехай доброчинність вернеться до Вас сторицею! Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до дітей, зокрема, до дітей з особливими потребами.

Від усього серця бажаю Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну та самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє нашої України. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і частку душі, подаровану моїй дитині.

 

З повагою    Антоніна Гриценко.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon