Урочисте відкриття виставки художніх фотографій «КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА - СВЯТИНЯ УКРАЇНИ» у м. Черкаси

27 липня 2018 року у виставкому приміщенні Комунальної установи «Обласний художній музей» Черкаської обласної ради на виконання Указу Президента України про оголошення 2018 року Роком охорони культурної спадщини в Україні та з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі – України відбулося відкриття пересувної виставки художніх фотографій «Києво-Печерська лавра - святиня України».

Експозицію було презентовано делегацією Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника у складі: заступника генерального директора з економічних питань та розвитку Путіліна С. А., начальника відділу міжнародного співробітництва Єгорової К. В. та фахівця І категорії відділу міжнародного співробітництва Федорової В. В.

Виставку відкрили Сергій Путілін та заступник директора КУ «Обласний художній музей» Черкаської обласної ради Світлана Савісько. Катерина Єгорова ознайомила гостей з експозицію, що надає уявлення про велич та красу однієї з найбільших святинь православного світу, архітектурні пам’ятки та їхні інтер’єри, панораму Києво-Печерської лаври як складової списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Керівник делегації Путілін С. А. надав інтерв’ю місцевим засобам масової інформації, розповів про Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, його основні цілі та задачі, наукову, археологічну та соціальну діяльність, а також проінформував про мету та зміст  виставки.

У контексті події підписано Договір на експонування № 24-Ф між Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником та КУ «Обласний художній музей» Черкаської обласної ради і обговорено перспективи співпраці.

Серед гостей, які завітали на презентацію, були представники органів влади та місцевої громади.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon