Вітання Генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Михайлини Л.П. з Днем Конституції України

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Державного свята – Дня Конституції України!

День прийняття Основного закону – Конституції України (1996 р.) вписаний в історію світової спільноти як час свободи волевиявлення та утвердження споконвічного прагнення українського народу будувати незалежну, соборну державу, що керується принципами гуманізму та демократії.

День Конституції України у контексті сучасної історії – свято загальнонаціональної єдності та нагадування про важливість зміцнення та консолідації зусиль українців задля розбудови гідного майбутнього у рідній країні.

Ухвалення Конституції України визначило права та свободи людини, окреслило основні віхи розвитку держави, її територіальний устрій.

Культурна спадщина охороняється законом згідно із Статтею 54 Конституції України: «Держава забезпечує збереження історичних пам'яток та інших об'єктів, що становлять культурну цінність, вживає заходів для повернення в Україну культурних цінностей народу, які знаходяться за її межами».

Тож, нехай Ваша щоденна праця на ниві охорони, збереження та популяризації культурного надбання українського народу завше знаходить добрий відгук у серцях однодумців та колег, поціновувачів мистецтва, науки, освіти в Україні та світі.

Бажаю успіхів, міцного здоров’я, добробуту та злагоди, наснаги та творчих звершень.

Миру Вам та Вашим родинам! Миру єдиній Україні!

 

Генеральний директор

Національного Києво-Печерського

історико-культурного заповідника

Михайлина Л.П.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon