Вийшло друком нове видання Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

Представляємо нове наукове видання:

Могилянські читання 2017. Збереження й дослідження культурної спадщини України: люди, ідеї, візії. Зб. наук. праць. – К.: Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Видавництво “Фенікс”, 2018. – 420 с.

ISBN 978-966-136-493-5

Рекомендовано до друку Вченою радою Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Протокол № 2 від 12.01.2018 р. Підготовлено до друку видавничим відділом НКПІКЗ.

У збірнику вміщено матеріали XXII Міжнародних Могилянських читань, що відбувалися у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику 7–8 грудня 2017 р. Представлено 74 статті науковців з різних міст України і Польщі, що створені за результатами новітніх розвідок у галузях історії та джерелознавства, музейництва, археології, вивчення, реставрації та збереження пам’яток культури та сакрального мистецтва як складових багатої національної культурної спадщини.

Матеріали наукового видання стануть у нагоді як фахівцям з відповідних галузей знань, так і більш широкій читацькій аудиторії.

 

До уваги авторів і всіх бажаючих! З 2 квітня 2018 р. можна буде придбати примірники збірника у крамниці “Нестор” Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 21.

Час роботи: вівторок – неділя з 10-00 до 18-00, вихідний: понеділок.

 

Зміст тут

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon