Виставка художньої фотографії «Києво-Печерська лавра. Історія та сучасність».

Європейським парламентом 2018 рік визначений роком Культурної Спадщини в Європі. Уряд України, підтримавши ініціативу наших європейських колег, оголосив поточний рік Роком культурної спадщини.

Зважаючи на це, та з метою популяризації найбільшого в Україні культурно-історичного закладу, що входить до Списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник сьогодні, 3 квітня 2018 року, презентував у приміщенні Верховної Ради України Виставку художньої фотографії «Києво-Печерська лавра. Історія та сучасність».

В урочистій церемонії відкриття фотовиставки взяли участь Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України М.М. Шевчук, в.о. генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника О.В. Рудник, керівник патронатної служби Міністра культури України Д.О. Зеленецький, заступник генерального директора НКПІКЗ з наукової роботи С.В. Пивоваров, заступник генерального директора Заповідника з економіки та розвитку С.А. Путілін, начальник науково-дослідного відділу історії та археології К.К. Крайній, начальник відділу міжнародного співробітництва К.В. Єгорова та запрошені гості.

Під час урочистого відкриття заходу було наголошено, що збереження національної історико-культурної спадщини України є одним з пріоритетних завдань органів державної влади. Адже однією з вагомих умов інтеграції України до європейського та світового співтовариства є забезпечення збереження культурного надбання як частини світової культури і її належне збереження та використання — це не лише один із ключових напрямів державної політики, але й показник, за яким оцінюється наша країна на європейському та світовому рівні.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon