Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник – учасник ІІІ Освітнього фестивалю «Арсенал ідей»

5 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі розпочав роботу ІІІ Освітній фестиваль «Арсенал ідей». До участі та створення програми форуму долучились Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, музейні та освітні установи Києва та України з метою популяризації напрацювань у сферах освіти, науки та мистецтва.

Участь Заповідника у фестивалі забезпечив відділ музейно-освітньої роботи музейного комплексу.

Протягом п’яти днів (з 5 по 9 квітня) співробітники Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника презентуватимуть освітні інтерактивні програми для дітей та дорослих. Пріоритетними завданнями участі у форумі фахівці музейного комплексу називають знайомство потенційних відвідувачів з розмаїттям історії Києво-Печерської лаври, архітектурним ансамблем та перлинами давньоруського зодчества, історичними постатями, життя та діяльність яких була пов’язана з Києво-Печерським монастирем. Учасники складатимуть пазли, розв’язуватимуть тематичні завдання.

Під час роботи першого дня фестивалю маленькі та дорослі гості мали змогу взяти участь у майстер-класі з малювання графіки «Монотипія на склі». Особливостям та тонкощам техніки відтворення візуального відвідувачів навчали співробітники Заповідника – Оксана Чобітько, Юлія Головатенко та Катерина Сорока. 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon