Погляд крізь час: Іван Мазепа та Велика Лаврська Дзвіниця в «Арсеналі ідей»

6 квітня продовжилась робота ІІІ Освітнього фестивалю «Арсенал ідей». Культурно-просвітницьку діяльність Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника презентовано у межах інтерактивної «Майстерні Історії» форуму. Роботу Заповідника популяризують фахівці відділу музейно-освітньої роботи на чолі з начальником відділу Олегом Топилком  – Ольга Гончаренко, Тетяна Лучук, Сергій Коганов, Ірина Халіль, Олександр Даневич, Анна Столова, Тетяна Бєлоусова. 

Головною подією другого дня фестивалю стало спілкування Олега Топилка в образі Івана Мазепи з дорослими гостями та маленькими кмітливцями. Відвідувачі радо долучались до спілкування з Гетьманом. Начальник відділу музейно-освітньої роботи знайомив з окремими фактами біографії та діяльності мецената у контексті історії Києво-Печерської лаври, майстерно відтворюючи відомого українця.

У межах роботи фестивалю презентовано нові екскурсійні маршрути – результат роботи співробітників відділу музейно-освітньої роботи музейного комплексу. Відтепер, завітавши до Заповідника, відвідувачі зможуть долучитись до участі в інтерактивних екскурсіях «Біблійні сюжети від художників Лаврської малярні», «Легендарна історія Києво-Печерської лаври», «Таємниці ченців-лікарів», «Дивовижні звірі та де їх побачити», «Мури і башти Лаври», «Гетьман Іван Мазепа та Києво-Печерська лавра» та ін. З повним переліком інтерактивних заходів можна познайомитися за посиланням.

На особливу увагу заслуговує фотопроект «Погляд крізь час». Тут минуле й сьогодення зустрічаються на тлі архітектурних пам’яток ансамблю Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Проект світлин було створено зусиллями фахівців відділу музейно-освітньої роботи та відділу комунікацій музейного комплексу.

Під час фестивалю співробітники Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника презентували магнітний пазл «Велика Лаврська Дзвіниця». Пазл було розроблено за фаховими кресленнями. За словами культорганізатора Заповідника Ольги Гончаренко, модель Дзвіниці точно відтворює архітектурні елементи та кольори пам’ятки-візитівки музейного комплексу. 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon