В «Українському домі» презентували проект Заповідника «Музейне дозвілля для дітей та дорослих»

6 – 8 квітня 2017 у Національному центрі ділового та культурного співробітництва   «Український дім» пройшли спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2017» та  «Освіта за кордоном».

У межах роботи виставок відбулися тематичні коворкінги, семінари, стендові дискусії, майстер-класи та презентації українських й міжнародних культурно-просвітницьких та освітніх програм. Проекти представили освітні та музейні установи України та світу.

Начальник відділу музейно-освітньої роботи Заповідника Олег Топилко поділився з колегами останніми напрацюваннями співробітників відділу музейно-освітньої роботи музейного комплексу – освітнім проектом сімейного відпочинку «Музейне дозвілля для дітей та дорослих».

Результатом роботи стала розробка інтерактивних екскурсій, які репрезентують музейну діяльність Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Екскурсії дозволять гостям зазирнути за лаштунки життя та побуту видатних постатей минулого Києво-Печерського монастиря, дослідити історію Лаври практично, дізнатися більше про факти, яких не знайдеш у жодному підручнику з історії. «Музейне дозвілля для дітей та дорослих» – це спроба виходу за межі поняття «оглядова екскурсія», де гості та відвідувачі мають можливість стати повноцінними співтворцями інтерактивного чи театралізованого дійства. Позиціонування програми як формату сімейного відпочинку є чудовою можливістю не тільки для розширення меж індивідуального світосприйняття, але й для об’єднання поколінь з педагогічної точки зору.    

Більше про проект «Музейне дозвілля для дітей та дорослих» читайте за посиланням

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon