Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник було представлено на Міжнародному туристичному форумі «ITB Berlin 2018»

Завершено одну з найбільших та найпотужніших туристичних подій року – 52 Міжнародну туристичну виставку «ITB Berlin 2018», яка тривала з 7 по 11 березня 2018 р. у одному з найбільших виставкових комплексів у Європі, де традиційно представлені всі сегменти туристичної індустрії – міжнародні федерації туризму, національні та регіональні туристичні організації, туристичні і транспортні агентства та туроператори, готелі, страхові компанії. У цьогорічному заході взяли участь майже 10 тисяч експонентів із 186 країн світу.

Україна на виставці була представлена сучасним багатофункціональним об’єднаним стендом, створеним спільними зусиллями Київської міської державної адміністрації та профільного департаменту Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, де було презентовано 22 туристичні компанії з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Івано-Франківська, Чернівців, окремі національні парки та зокрема Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник. НКПІКЗ надав свою поліграфічну продукцію: новітні науково-популярні та рекламно-інформаційні видання українською та англійською мовами, які користувалися значним попитом у відвідувачів виставки.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник щиро вдячний Управлінню туризму та промоцій КМДА (начальник Тараненко Антон Павлович) за плідну співпрацю з популяризації нашої музейної установи!

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon