Проект «Музейне дозвілля для дітей та дорослих» у межах фестивалю «Арсенал ідей»

Робота ІІІ Освітнього фестивалю «Арсенал ідей» продовжиться до 9 квітня включно. Долучитись до знайомства з культурно-просвітницькою діяльністю Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника у Мистецькому арсеналі варто, відвідавши «Майстерню Історії» форуму. 

7 квітня 2017 року відвідувачі інтерактивної майстерні Заповідника продовжили дослідження історії Києво-Печерської лаври через призму знайомства з відповідними культурно-освітніми проектами музейного комплексу.   

Віртуальний «Театр тіней», репрезентований монастирським міні-городом та живими лікарськими рослинами, які можна було знайти у Монастирських садах та городах, дозволяє дітям перевірити, наскільки добре вони розуміються на лікарських рослинах та їх будові. Гості, які напередодні відвідали інтерактивну екскурсію «Таємниці ченців-лікарів», мають змогу розв’язати тематичний кросворд «Ченці-лікарі».

Програма «Музейне дозвілля для дітей та дорослих» відділу музейно-освітньої роботи Заповідника запрошує у подорож минулим Києво-Печерської фауни XVIII століття – у світ павичів – живих та тих, що зображені у притворі Троїцької надбрамної церкви поруч із безліччю інших тварин, птахів і риб. Спеціально роздруковані зображення павичів діти можуть розмалювати, доклавши максимум творчої уяви та власної фантазії. А чим унікальна Церква Всіх Святих, що таке «голосники» та у який спосіб їх використовували, можна дізнатись, відвідавши тематичний театралізований квест «Гетьман Іван Мазепа та Києво-Печерська лавра».  

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon