Вітання в.о. Генерального директора Олександра Рудника з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України

Шановні друзі та колеги!

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці, які нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передаються від покоління до покоління. Покрова Пречистої Богородиці – одне з найдавніших християнських свят. Воно тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів. Тому велика кількість православних церков, побудованих в козацькі часи присвячувалися цьому святу.

Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої вітчизни. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й донині нащадки козаків продовжують найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні.

Церква Покрови Пресвятої Богородиці була головним храмом Запорізької Січі, а свято Покрови – одним з найважливіших днів для козаків. Тому і День захисника України святкують 14 жовтня, в пам'ять про мужніх воїнів-козаків, які споконвіку боронили свою країну

День захисника України − свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі протягом всієї багатовікової української історії, всіх військовослужбовців України – наших захисників, опору держави.

Тож вітаю всіх зі святом і бажаю міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

З повагою,

в.о. Генерального директора

Національного Києво-Печерського

історико-культурного заповідника

Рудник О.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon