Вітання в.о. Генерального директора з нагоди 91 річниці від дня започаткування Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

Шановні колеги! Дорогі пошановувачі музейного комплексу!

91 рік поспіль колектив та українська спільнота святкують День народження унікального музейного комплексу – Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. 29 вересня 1926 року було оприлюднено відповідну постанову «Про визнання колишньої Києво-Печерської лаври історико-культурним державним заповідником і перетворення її на Всеукраїнське музейне містечко».

Від початку, основною метою колективу залишались охорона, вивчення та популяризація об’єктів культурної спадщини музейного комплексу. Налагодження міжнародної діяльності, реалізація виставкових проектів, розвиток музейно-освітньої, науково-просвітницької та видавничої справ – завдання, які щоденно вирішують співробітники та партнери Києво-Печерського заповідника. Створення музейного містечка уможливило збереження для нащадків взірцевого архітектурного ансамблю, унікальних творів українських та зарубіжних митців, пам'яток писемності та книгодрукування.

Києво-Печерський заповідник сьогодні – провідний культурно-освітній та науково-дослідний музейний центр України. Завдяки наполегливості та невтомній праці колективу музейний комплекс став важливим майданчиком для систематичних знайомств, зустрічей та обміну досвідом між співробітниками провідних музеїв, культурно-мистецьких та наукових установ України та світу.

Щиро вітаю співробітників Заповідника, гостей музейного комплексу з 91-річницею від дня започаткування! Бажаю всім міцного здоров’я, натхненної творчої праці, нових звершень та здобутків, реалізації цікавих музейних проектів, злагоди і миру!

З повагою,

в.о. Генерального директора                                                                   Рудник О.В.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon