Національний Києво-Печерський
історико-культурний заповідник
Адреса:  01015, м.Київ, вул.Лаврська, 9
працюємо без вихідних
з 9-00 до 19-00,
каси з 9-00 до 18-45
Контактні телефони:
- екскурсійне бюро:+380 44 406 63 75
- відділ документообігу: +380 44 406 63 08
Електронна пошта:

 

 

День вишиванки

16 травня 2019 року у світі відзначають День вишиванки. Колектив Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника зібрався на флешмоб, що став уже традиційним!

Анонс. Заходи на 18 травня 2019 року з нагоди Міжнародного дня музеїв

18 травня 2019 року з нагоди Міжнародного дня музеїв Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник планує проведення акції «Ніч у музеї», під час якої відбудуться такі різноманітні та цікаві заходи...

У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику провели практичне заняття

13 травня 2019 року фахівці з науково-фондової роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Ірина Мартинюк, Валентина Качан, Інна Івакіна провели практичне заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв – головних зберігачів фондів, завідувачів відділів фондової роботи музеїв України.

У Заповіднику відбулося навчання керівників його структурних підрозділів з охорони праці

10 травня 2019 року у Заповіднику відбулося навчання керівників його структурних підрозділів з охорони праці та пожежної безпеки щодо порядку проведення інструктажів персоналу і ведення відповідних журналів.

На запрошення Міністерства культури України перебуває консультативна комісія у складі експерта ICOMOS

З 8 – 12 травня 2019 року в м. Києві на запрошення Міністерства культури України перебуває консультативна комісія у складі експерта ICOMOS, доктора архітектури Йорданки Кандулкової. Основним завданням комісії є надання консультацій щодо опрацювання режимів охорони та використання буферної зони об’єкта всесвітньої спадщини «Київ: Собор Святої Софії та прилеглі монастирські споруди, Києво-Печерська лавра».

Сторінки