Національний Києво-Печерський
історико-культурний заповідник
Адреса:  01015, м.Київ, вул.Лаврська, 9
працюємо без вихідних
з 9-00 до 18-00,
каси з 9-00 до 17-45
Контактні телефони:
- екскурсійне бюро:+380 44 406 63 75
- відділ документообігу: +380 44 406 63 08
Електронна пошта:

АНОНС. Mіжнародний семінар/мережева зустріч керівників об’єктів всесвітньої спадщини на тему «Жива релігійна спадщина всесвітнього значення: спільне управління та стале використання»

31 жовтня о 9 год. 00 хв. у приміщенні ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 6) відбудеться урочисте відкриття міжнародного семінару/мережевої зустрічі керівників об’єктів всесвітньої спадщини на тему «Жива релігійна спадщина всесвітнього значення: спільне управління та стале використання».

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник відвідав почесний президент Міжнародної ради з охорони пам’яток та історичних місць (ICOMOS) Густаво Араоза.

16 жовтня 2018 року у рамках  візиту в Україну з метою участі в Міжнародній конференції “Культурна спадщина у ХХІ столітті: збереження, використання, популяризація”...

АНОНС. 6–7 грудня 2018 р.: ХХІІІ Міжнародна наукова конференція “Могилянські читання: Дослідження сакральних пам’яток України”

Запрошуємо Вас взяти участь у ХХІІІ Міжнародній науковій конференції “Могилянські читання: Дослідження сакральних пам’яток України, що відбудуться 6–7 грудня 2018 р.

Участь у науковому круглому столі «Відродження втрачених пам’яток як інструмент політики пам’яті і формування ідентичності»

11 жовтня 2018 року начальник наукового відділу моніторингу та оренди нерухомих пам’яток Заповідника Олександр Дмитрович Романченко взяв участь у науковому круглому столі 

Повідомлення!

Шановні гості та відвідувачі! З нагоди свята Покрови і тривалим богослужінням інформуємо, що 14.10.2018 року виставкові приміщення Заповідника не працюватимуть.  Для огляду пропонуватимуться такі об`єкти: Велика лаврська дзвіниця; Успенський собор; церква Преподобних Антонія і Феодосія Печерських з Трапезною палатою. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Адміністрація Заповідника

Виставка «Апостольські заповіти» до Дня захисника України

9 жовтня 2018 року до Дня захисника України (14 жовтня) у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відкрилася виставка відомого українського художника Олега Лазаренка «Апостольські заповіти».

Сторінки