Пресс-конференція учасників культурного проекту “Місія Святого Миколая”

15:30, понеділок, 18 грудня, відбудеться пресс-конференція учасників культурного проекту “Місія Святого Миколая”. Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник. Велика Лаврська Дзвіниця, Вул. Лаврська, 9.

Учасники:  керівник ГО «Культура України» Оксана Гайдук, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, Державний секретар Міністерства культури України Ростислав Карандєєв, Директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олександр Рудник, Директорка Київського палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська, Меценат, президент групи компаній «Петрус» Людмила Русаліна, Член Ради Директорів Міжнародно Зеленого Хреста, Посол Миру Максим Тимошенко, Відома оперна співачка, президент благодійного фонду «Фонд Марії Максакової» для підтримки талановитих дітей в сфері академічного мистецтва - Марія Максакова

Акредитація ЗМІ та за додатковою інформацією просимо звертатись:

+38 (098) 478-78-03, Андрій, або надсилати листа з поміткою «Медіа» на адресу: ngo.culture.ukraine@gmail.com

Довідково:

З Адміністрації Президента України розпочнеться «Місія Святого Миколая» на Схід

Попасна-Красногорівка-Миколаївка-Авдіївка

15-18 грудня 2017 року ГО «Культура України» розпочинає «Місію Святого Миколая» від Адміністрації Президента України до прифронтових міст України.

Оксана Гайдук, керівник ГО «Культура України»:

«Ми сподіваємося, що завдяки суспільно-культурному проекту «Місія Святого Миколая» ми подаруємо дітям із прифронтових міст частинку тепла й свята, які надзвичайно важливі в цей особливо складний час у нашій країні!

«Місія Святого Миколая» поєднала в собі мистецтво і творчість обдарованих дітей, які несуть культуру добра і миру».

Мирослава Трофімчук, 16 років, м. Красногорівка, Донецька область

«Мені боляче від того, що кожного ранку та щоночі я чую страшні звуки! І це не просто звуки, а реальна загроза життю. Мені прикро від того, що діти з самого малечка на День Святого Миколая думають не про іграшки та солодощі, а про те, коли нарешті прийде мир на ріднесеньку Україну.

Ми просимо тільки одне - миру, щоб більше не чути слова «війна», не бачити в очах дітей страху, щоб ми могли спокійно ходити до школи та дитячих садків. Ми благаємо, не проходьте повз прохання маленьких жителів України із зони АТО»

18 грудня 2017 р.

Місія складається з двох частин:

Офіційна зустріч із Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою, якому талановиті діти з прифронтових міст України передадуть своє звернення, обговорять із Уповноваженим тему «Культура миру», продемонструють свої творчі проекти та досягнення, а також адресують свої побажання для України в Новий 2018 Рік. Після цього відбудеться екскурсія до «Будинку з химерами».

У другій частині заходу для дітей та гостей 18 грудня о 16.00 год запланований творчий вечір «Із Великої Лаврської дзвіниці на Схід України» у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. Програма вечора складається із творчих номерів талановитих дітей із прифронтових міст - хореографічні номери власних постановок, гра на сопілці та гітарі, показ короткометражних відеороликів, знятих дітьми на Сході України. Також буде відкрито виставку малюнків дошкільнят зі Слов’янська «Моя країна. Моя мрія». У творчому заході візьмуть участь колективи зі столиці: дитячий гурт «Сузір’я» та фольклорний дует - «Фольк Бум», які подарують гостям та дітям справжнє новорічне свято з колядками та щерівками.

Партнери заходу:

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник

Київський палац дітей та юнацтва

Культурно-освітній проект «Жовтий Автобус»

Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва

Проект підтримали:

Група компаній «Петрус»

Компанія «Office pro» - товари для офісу

Італійський ресторан «Монтекки Капулетти»

Український виробник «Love My Socks»

Видавництво «Laurus»

ГО «Культура України» додатково передасть святкові подарунки у комунальний заклад «Костопілський обласний ліцей-інтернат II-III ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради, а також дітям через Луганську обласну організацію інвалідів України.

Долучитися до суспільно-культурного проекту «Місія Святого Миколая» можуть всі бажаючі та принести подарунки до Резиденції Святого Миколая Великої Лаврської Дзвіниці, які будуть направлені адресною доставкою Української Пошти.

Подаруємо дітям свято разом!

____________________

ГО «Культура України» - своєрідний сучасний культурний кластер, що генерує ідеї та розробляє власні культурно-мистецькі проектні ініціативи в культурному просторі України.

Серед основних завдань ГО «Культура України» - актуалізація та популяризація національного культурного надбання, підтримка реалізації міжнародних проектів, популяризація української культури та мистецтв, дитячої творчості, формування міжнародного позитивного іміджу України.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon