Інститут подорожей геомаршрутами культурної спадщини

27 лютого 2015 р. у приміщенні Посольства України в Афінах (Греція) Генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (Україна) Любомир Михайлина та Президент Інституту подорожей геомаршрутами культурної спадщини (Греція) Яніс Балакакіс підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з метою поглиблення міжкультурного діалогу, взаєморозуміння, культурного обміну і підвищення обізнаності про культурну спадщину України та Греції серед місцевого населення.

На церемонії урочистого підписання Меморандуму були присутні Надзвичайний та Повноважний Посол України в Греції Володимир Шкуров, Президент Національної комісії Греції у справах ЮНЕСКО Єкатерина Дзідзікоста, колишній Генеральний директор з міжнародних економічних питань Міністерства закордонних справ Греції, Надзвичайний та Повноважний Посол Михаїл Хрістідіс, а також інші гості та представники компаній і культурних інституцій Греції.

В рамках Меморандуму Сторони розроблятимуть спільні проекти у сфері популяризації культурної спадщини, охорони навколишнього середовища, соціальної відповідальності та стійкого розвитку. 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon